Miejsca warte zobaczenia | Hotel DUO **** SPA Janów Lubelski

Newsletter

Dołącz do klubu naszych subskrybentów. Raz w miesiącu otrzymasz unikalną ofertę specjalną. Nie wysyłamy spamu. Każdy newsletter umożliwia rezygnację z subskrypcji.

Wirtualna wycieczka

Miejsca warte zobaczenia

Pobyt w hotelu można dodatkowo uatrakcyjnić sobie poprzez zwiedzanie urokliwych miejsc, które znajdują się w niewielkiej odległości od Hotelu. Należy do nich Łążek Garncarski, gdzie znajduje się ważny ośrodek wyrobu garnków i kafli. Są tam trzy pracownie, w których tworzy się ceramikę opartą na dawnych wzorach. Są one  ciekawą atrakcją turystyczną. Można je odwiedzać i samemu spróbować swoich sił na kole garncarskim.
W Momotach Górnych znajduje się piękny drewniany kościółek. Wystroju kościoła dokonał pierwszy proboszcz tej parafii - ks. Kazimierz Pińciurek, który był rzeźbiarzem samoukiem.
W miejscowości Szklarnia z wieży widokowej można podziwiać koniki biłgorajskie przystosowane do życia w warunkach naturalnych.
Porytowe Wzgórze zaś to miejsce największych, najkrwawszych walk partyzantów polskich i radzieckich z wojskami niemieckimi w czasie II wojny światowej.
W samym Janowie Lubelskim znajduje się sanktuarium maryjne z XVII wieku z cudownym  wizerunkiem Matki Bożej Łaskawej-Różańcowej. Obraz jest wpisany na listę cudownych obrazów w Polsce.
W pobliżu Hotelu znajdują się liczne trasy ścieżek rowerowych, na których można uprzyjemniać sobie czas jazdą na rowerze. W okolicznych lasach latem można zbierać jagody leśne, poziomki i grzyby. Śpiewy  ptaków umilą pobyt na łonie natury.

Pakiety specjalne

Hotel Duo****  SPA & Wellness

ul. Turystyczna 10A
23-300 Janów Lubelski

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij