Zabiegi Medyczne w Hotelu Duo

Newsletter

Stoße zu unserem Subskribentenklub an. Einmal pro Monat wirdst ein Sonderangebot bekommen. Wir versenden kein Spam. Jeder Newsletter ermöglicht den Verzicht von Subskription.

Wirtualna wycieczka

Medyczne Duo

Nowość w Hotelu Duo! Nasi goście korzystać mogą z trzech wyjątkowych pakietów medycznych, opracowanych dla osób borykających się z chorobami cywilizacyjnymi.

To doskonała okazja na skuteczny relaks i regenerację. Dzięki pakietom zadbasz o swoją kondycję fizyczną, pozbędziesz się również stresu związanego z życiem w ciągłym biegu.

Jak to działa?

Pakiety powstały we współpracy z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c. Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych. W ramach usługi zapewniamy przejazd do siedziby Centrum oraz powrót do hotelu. Pobyt w ramach pakietu zawiera:

  • Określone zabiegi z poniższych pakietów tematycznych
  • Dwa noclegi w komfortowych pokojach
  • Dwa pyszne śniadania
  • Dwie wyśmienite obiadokolacje
  • Możliwość korzystania ze SPA (basen, jacuzzi, sauny)

Proponujemy następujące pakiety:

Pakiet antystresowy

Kompleksowe badanie mające na celu identyfikację potencjalnych zagrożeń związanych z częstym funkcjonowaniem w stresie. Od konsultacji psychologicznej po szczegółowe badanie ciała - w tym tętnic, serca, brzucha.

Pakiet antynikotynowy

Palisz? Sprawdź swój organizm. Pomożemy Ci rozpoznać potencjalne zagrożenia związane z paleniem tytoniu. To dobry sposób na to, aby sprawdzić kondycję swojego organizmu.

Pakiet odchudzający

Idealna okazja na kompleksowe badanie dla osób, które chciałyby zidentyfikować potencjalne zagrożenia związane z masą ciała.

Przypominamy, że podczas pobytu w Hotelu Duo mogą Państwo korzystać również z centrum SPA (basen, jacuzzi, sauny) oraz sali fitness. To również świetny sposób na poprawienie swojej kondycji oraz udany relaks. 

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o wczasy nad jeziorem lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800. Zachęcamy również do korzystania z czatu, dostępnego w prawym dolnym rogu ekranu.

Sonderpakette

Hotel Duo****  SPA & Wellness

ul. Turystyczna 10A
23-300 Janów Lubelski

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen