Pokoje Rodzinne Janów Lubelski

Бюллетень

Присоединись к клубу наших подписчиков. Раз в месяц Ты получишь уникальное специальное предложение. Не направляем спама. Каждый бюллетень предоставляет возможность отказа от подписки.

Wirtualna wycieczka

Pokoje rodzinne w Hotelu Duo

Odwiedzasz nas z rodziną? Świetnie! Niemal każdy pokój w naszym hotelu nadaje się na taki pobyt, a dzieci do 3 lat śpiące z rodzicami nocują u nas gratis!

Proponujemy dostawki, dzięki którym wygodnie przenocujesz z jednym lub dwójką dzieci. Jeśli Twoja rodzina jest większa - zaproponujemy apartament nawet dla 5 osób. Po prostu zadzwoń i dowiedz się więcej.

Pokoje z możliwością dostawki

Spójrz na rodzaje pokoi, jakie oferujemy naszym Gościom. Poznaj cechy każdego z nich i wybierz najbardziej optymalny nocleg w Janowie Lubelskim. Pokoje dostępne są w Hotelu Duo lub w zupełnie nowej Rezydencji Sosnowej zlokalizowanej ok. 100m od hotelu.

Pokoje w Hotelu

Pokoje w Rezydencji Sosnowej

 

Nie możesz zdecydować? Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły: 15 8722 880

Jesteśmy laureatami plebiscytu Best Hotel 2013 w kategorii Hotel 4-5* Nad Jeziorem. W głosowaniu każdy mógł wziąć udział - łącznie oddano ponad 28 tysięcy głosów. Zostaliśmy docenieni przez naszych gości, co cieszy nas wyjątkowo. Dziękujemy!

Najlepszy hotel nad jeziorem - nagroda Best Hotel Award 2013

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o pokoje nad jeziorem lub dokonać rezerwacji – zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800. Zachęcamy również do korzystania z czatu, dostępnego w prawym dolnym rogu ekranu.

Специальные пакеты

Отель Duo****  SPA & Wellness

ул. Туристична 10A
23-300 Янув Любельский

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close