Zamów Voucher do Duo Janów Spa nad Jeziorem

Бюллетень

Присоединись к клубу наших подписчиков. Раз в месяц Ты получишь уникальное специальное предложение. Не направляем спама. Каждый бюллетень предоставляет возможность отказа от подписки.

Wirtualna wycieczka

Zamów voucher

Marzysz o wypoczynku, ale nie znasz dokładnej daty? Zamów jeden z naszych voucherów i zrealizuj pobyt w gwarantowanej cenie i dowolnym dostępnym terminie.

Dlaczego to się opłaca?

Proponujemy vouchery na dowolnie wybrane pakiety pobytowe, usługi gastronomiczne i zabiegi w gabinetach: kosmetycznym i masażu. To doskonały sposób na planowanie wypoczynku z gwarancją dobrej ceny. Nasze vouchery są ważne aż przez 12 miesięcy! W tym czasie masz gwarancję ceny. Aby zarezerować termin - po prostu skontaktuj się z nami.

Jak zamówić voucher?

Vouchery zamówić możesz online klikając w jeden z linków poniżej. Możesz również do nas napisać lub zadzwonić - 15 87 22 880, recepcja@duojanow.pl. Zapraszamy!

Nasze vouchery

Na specjalne życzenie możemy przygotować voucher w dowolnej cenie do wykorzystania na dowolne usługi świadczone przez hotel.

PODSTAWOWY VOUCHER DO HOTELU: OD 100 PLN - KLIKNIJ »

VOUCHER NA PAKIET DLA DWOJGA (2 NOCE) - KLIKNIJ »

VOUCHER NA WCZASY NAD JEZIOREM (6 NOCY) - KLIKNIJ »

Hotel Duo**** Spa zlokalizowany jest w ustronnym, jednym z najpiękniejszych zakątków zielonej lubelszczyzny - tuż nad cudownym jeziorem, wśród sosnowych lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych.

Nasi Goście uwielbiają tu wracać. Podkreślają wyjątkową bliskość natury, różnorodność atrakcji i wspaniałą atmosferę. Zrób prezent sobie lub swoim bliskim - zamów Voucher do Hotel Duo**** Spa w Janowie Lubelskim. Zapraszamy!

Специальные пакеты

Отель Duo****  SPA & Wellness

ул. Туристична 10A
23-300 Янув Любельский

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close