Places worth seeing | Hotel DUO **** SPA Janów Lubelski

Бюллетень

Присоединись к клубу наших подписчиков. Раз в месяц Ты получишь уникальное специальное предложение. Не направляем спама. Каждый бюллетень предоставляет возможность отказа от подписки.

Wirtualna wycieczka

Miejsca warte zobaczenia

Pobyt w hotelu można dodatkowo uatrakcyjnić sobie poprzez zwiedzanie urokliwych miejsc, które znajdują się w niewielkiej odległości od Hotelu. Należy do nich Łążek Garncarski, gdzie znajduje się ważny ośrodek wyrobu garnków i kafli. Są tam trzy pracownie, w których tworzy się ceramikę opartą na dawnych wzorach. Są one  ciekawą atrakcją turystyczną. Można je odwiedzać i samemu spróbować swoich sił na kole garncarskim.
W Momotach Górnych znajduje się piękny drewniany kościółek. Wystroju kościoła dokonał pierwszy proboszcz tej parafii - ks. Kazimierz Pińciurek, który był rzeźbiarzem samoukiem.
W miejscowości Szklarnia z wieży widokowej można podziwiać koniki biłgorajskie przystosowane do życia w warunkach naturalnych.
Porytowe Wzgórze zaś to miejsce największych, najkrwawszych walk partyzantów polskich i radzieckich z wojskami niemieckimi w czasie II wojny światowej.
W samym Janowie Lubelskim znajduje się sanktuarium maryjne z XVII wieku z cudownym  wizerunkiem Matki Bożej Łaskawej-Różańcowej. Obraz jest wpisany na listę cudownych obrazów w Polsce.
W pobliżu Hotelu znajdują się liczne trasy ścieżek rowerowych, na których można uprzyjemniać sobie czas jazdą na rowerze. W okolicznych lasach latem można zbierać jagody leśne, poziomki i grzyby. Śpiewy  ptaków umilą pobyt na łonie natury.

Специальные пакеты

Отель Duo****  SPA & Wellness

ул. Туристична 10A
23-300 Янув Любельский

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close