Zabiegi Medyczne w Hotelu Duo

Бюллетень

Присоединись к клубу наших подписчиков. Раз в месяц Ты получишь уникальное специальное предложение. Не направляем спама. Каждый бюллетень предоставляет возможность отказа от подписки.

Wirtualna wycieczka

Medyczne Duo

Nowość w Hotelu Duo! Nasi goście korzystać mogą z trzech wyjątkowych pakietów medycznych, opracowanych dla osób borykających się z chorobami cywilizacyjnymi.

To doskonała okazja na skuteczny relaks i regenerację. Dzięki pakietom zadbasz o swoją kondycję fizyczną, pozbędziesz się również stresu związanego z życiem w ciągłym biegu.

Jak to działa?

Pakiety powstały we współpracy z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c. Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych. W ramach usługi zapewniamy przejazd do siedziby Centrum oraz powrót do hotelu. Pobyt w ramach pakietu zawiera:

  • Określone zabiegi z poniższych pakietów tematycznych
  • Dwa noclegi w komfortowych pokojach
  • Dwa pyszne śniadania
  • Dwie wyśmienite obiadokolacje
  • Możliwość korzystania ze SPA (basen, jacuzzi, sauny)

Proponujemy następujące pakiety:

Pakiet antystresowy

Kompleksowe badanie mające na celu identyfikację potencjalnych zagrożeń związanych z częstym funkcjonowaniem w stresie. Od konsultacji psychologicznej po szczegółowe badanie ciała - w tym tętnic, serca, brzucha.

Pakiet antynikotynowy

Palisz? Sprawdź swój organizm. Pomożemy Ci rozpoznać potencjalne zagrożenia związane z paleniem tytoniu. To dobry sposób na to, aby sprawdzić kondycję swojego organizmu.

Pakiet odchudzający

Idealna okazja na kompleksowe badanie dla osób, które chciałyby zidentyfikować potencjalne zagrożenia związane z masą ciała.

Przypominamy, że podczas pobytu w Hotelu Duo mogą Państwo korzystać również z centrum SPA (basen, jacuzzi, sauny) oraz sali fitness. To również świetny sposób na poprawienie swojej kondycji oraz udany relaks. 

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o wczasy nad jeziorem lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800. Zachęcamy również do korzystania z czatu, dostępnego w prawym dolnym rogu ekranu.

Специальные пакеты

Отель Duo****  SPA & Wellness

ул. Туристична 10A
23-300 Янув Любельский

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close