Rodzinne wakacje nad jeziorem

Zaproś swoich najbliższych na wakacje w cudownym Hotelu Duo SPA w Janowie Lubelskim. Wybierz jeden z trzech pakietów i ciesz się mnóstwem atrakcji!

Cudowne jezioro, idealna lokalizacja, pachnące lasy, spa, jacuzzi, atrakcje dla dzieci, restauracja z widokiem na jezioro – to tylko wybrane atuty hotelu Duo. Zapraszamy na wakacje!

Piękne widoki z restauracji i tarasu. Hotel otoczony lasem a dookoła mnóstwo ścieżek rowerowych. Można oderwać się od miejskiego zgiełku i wypocząć na łonie natury. Nie można się nudzić, bo nie tylko w hotelu (basen, spa) ale również w bliskiej okolicy czeka mnóstwo atrakcji (park linowy, siłownia na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe, tenis). Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam na krótki i dłuższy wypoczynek.

Opinia w serwisie TripAdvisor.com

NASZA LOKALIZACJA

Janów Lubelski położony jest w województwie lubelskim – ok 70 kilometrów od Lublina, blisko Sandomierza. Hotel zlokalizowany jest tuż nad jeziorem (wyjście na molo bezpośrednio z hotelu), wśród lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego, blisko Parku Rekreacji Zoom Natury.

DODATKOWE ATRAKCJE

Nasza lokalizacja gwarantuje mnóstwo dodatkowych atrakcji, wśród nich”

  • Doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking i do spacerów
  • Bogaty wybór sprzętu wodnego
  • Świetna baza wypadowa – Lublin ok. 70 km, Sandomierz ok. 60 km, Kazimierz Dln. – ok. 120 km.
  • Możliwość organizacji wycieczek offroad

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o cokolwiek lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@www.duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800.