Weekend spa nad jeziorem | Hotel DUO **** Janów Lubelski

Newsletter

Dołącz do klubu naszych subskrybentów. Raz w miesiącu otrzymasz unikalną ofertę specjalną. Nie wysyłamy spamu. Każdy newsletter umożliwia rezygnację z subskrypcji.

Wirtualna wycieczka

Spa nad jeziorem

Codziennie, w godzinach 14:00 – 22:00 nasi Goście korzystać mogą z Centrum SPA, w którym przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

 

Basen z przeciwfalą

Idealnie sprawdza się zarówno podczas wakacji z dziećmi, pobytów dla dwojga lub wczasów z przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnej przeciwfali możesz nie tylko skutecznie się odprężyć, ale również doskonalić pływanie. Dla dzieci będzie to wspaniała atrakcja – szczególnie w czasie niepogody.

Jacuzzi

Działa doskonale na napięte mięśnie, stymuluje układ krążenia. Ponadto wanna SPA ma właściwości odprężające i rozluźniające, świetnie sprawdza się przy wszelkich dolegliwościach związanych z kręgosłupem. To po prostu wspaniały sposób na relaks.

Zobacz video

Korzystanie z wymienionych wyżej atrakcji to koszt tylko 25 PLN za dwie godziny.

Po dniu pelnym atrakcji z moim partnerem mogłam wypocząć w hotelowym SPA.
Było świetnie.

Aleksandra, opinia na TripAdvisor.com

 

Łaźnia parowa

Pozbądź się toksyn! Podczas kąpieli parowej pobudzisz czynności skóry odpowiedzialne za wydalanie z organizmu produktów przemiany materii. Skóra stanie się bardziej elastyczna i gładka, twój organizm będzie rozluźniony i odprężony. Koszt: 20 PLN za godzinę.

Sucha sauna fińska

Zadbaj o swoje serce i układ krążenia. Dzięki kąpieli w saunie oczyścisz skórę, wpłyniesz na wzrost ukrwienia i przemiany materii w mięśniach, rozwiniesz swój układ odpornościowy. I doskonale się odprężysz. Koszt: 20 PLN za godzinę.

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o wakacje nad jeziorem lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800.

Pakiety specjalne

Hotel Duo****  SPA & Wellness

ul. Turystyczna 10A
23-300 Janów Lubelski

 + 48 15 8722 880
+ 48 601 636 800

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij