Święta lub Sylwester nad Jeziorem

Jesteś w dobrym miejscu!

Zaproś bliskich na cudowne Boże Narodzenie lub Sylwestra Nad Jeziorem w Hotelu Duo SPA. Poświęć swój czas rodzinie – my zadbamy o wyjątkową atmosferę.

Przygotowaliśmy pakiety pełne atrakcji. Kliknij na poniższe odnośniki aby poznać szczegóły pakietów:

Piękne widoki z restauracji i tarasu. Hotel otoczony lasem a dookoła mnóstwo ścieżek rowerowych. Można oderwać się od miejskiego zgiełku i wypocząć na łonie natury. Nie można się nudzić, bo nie tylko w hotelu (basen, spa) ale również w bliskiej okolicy czeka mnóstwo atrakcji (park linowy, siłownia na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe). Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam na krótki i dłuższy wypoczynek.

Opinia w serwisie TripAdvisor.com

Nasza lokalizacja

Janów Lubelski położony jest w województwie lubelskim – ok 70 kilometrów od Lublina, blisko Sandomierza. Hotel zlokalizowany jest tuż nad jeziorem (wyjście na molo bezpośrednio z hotelu), wśród lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego, blisko Parku Rekreacji Zoom Natury.

Zobacz na mapie »

Dodatkowe atrakcje

Nasza lokalizacja gwarantuje mnóstwo dodatkowych atrakcji, wśród nich”

  • Doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking i do spacerów
  • Świetna baza wypadowa – Lublin ok. 70 km, Sandomierz ok. 60 km, Kazimierz Dln. – ok. 120 km.
  • Możliwość organizacji wycieczek offroad lub kuligów

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o cokolwiek lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@www.duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800.

Poniżej nasze aktualne pakiety specjalne: