Restauracja nad jeziorem

Nasi goście stale chwalą sobie jakość śniadań i dań serwowanych w restauracji hotelu Duo SPA. Ciesz się wyśmienitą kuchnią z pięknym widokiem na jezioro!

Śniadania

Nasi goście rozpoczynają dzień od doskonałego śniadania, podawanego w formie bufetu szwedzkiego. Wybierać tu można spośród kilkudziesięciu dań ciepłych i zimnych – w tym własnych, pysznych wypieków

Hotel nad Jeziorem z Restauracją

Restauracja

Zapraszamy do dwóch sal restauracyjnych – Duo i VIP, gdzie oferujemy szeroki wybór dań z kuchni polskiej i europejskiej. Dodatkową atrakcją są dania reprezentujące wyjątkową kuchnię regionalną. Sala VIP zachwyca również wspaniałym widokiem na zalew i okoliczne lasy. Czy istnieje lepsze miejsce na wspaniały obiad rodzinny lub kolację we dwoje?

W Hotelu Duo SPA zorganizujesz również wesele nad jeziorem oraz przyjęcia okolicznościowe.

Hotel nad Jeziorem z Restauracją

Bar

Zapraszamy również do naszego baru, w którym serwujemy doskonałe drinki oraz alkohole z różnych części świata. To tutaj zobaczysz galerię VIPów, którzy mieli przyjemność nocować w naszym hotelu.

Hotel wyróżnia się ze względu na malowniczy widok na jezioro i jego wspaniałe śniadanie.

frederick, opinia na tripadvisor.com

Wspaniała kuchnia, zarówno śniadania które są wliczone w cenę jak i restauracja a`la carte.

Michał, opinia na Booking.com

MASZ PYTANIE? CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI?

Jeśli chcesz zapytać o restaurację lub dokonać rezerwacji – zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@www.duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800. Zachęcamy również do korzystania z czatu, dostępnego w prawym dolnym rogu ekranu.