Hotel Duo – opinie

Cieszymy się, że Hotel Duo SPA otrzymuje pozytywne opinie wśród naszych gości. Jesteśmy dumni, że tak często cenione i chwalone są:

LOKALIZACJA OBIEKTU

Nad samym jeziorem, wśród lasów sosnowych, z mnóstwem tras rowerowych i spacerowych.

Hotel najlepszy w okolicy, lokalizacyjnie nie do pobicia.

Ewelina, opinia na Booking.com

OTRZYMALIŚMY NAGRODĘ BEST HOTEL

Jesteśmy laureatami plebiscytu Best Hotel w kategorii Hotel 4-5* Nad Jeziorem. W głosowaniu każdy mógł wziąć udział – łącznie oddano ponad 28 tysięcy głosów. Zostaliśmy docenieni przez naszych gości, co cieszy nas wyjątkowo. Dziękujemy!

ŚNIADANIA I RESTAURACJA

Nasi goście cenią sobie różnorodność śniadań oraz sposób, w jaki serwujemy nasze dania w restauracji z widokiem na jezioro.

Wspaniała kuchnia, zarówno śniadania jak i restauracja a`la carte

Michał, opinia na Booking.com

MNÓSTWO ATRAKCJI

W Hotelu Duo SPA dobrze wypoczywa się indywidualnie, z bliską osobą, grupą znajomych lub rodziną. Bez względu na to, jaki masz pomysł na urlop – pomożemy Ci go zrealizować.

Po dniu pelnym atrakcji z moim partnerem mogłam wypocząć w hotelowym SPA. Było świetnie.

Aleksandra, opinia na TripAdvisor.com

Byliśmy z sześcioletnim dzieckiem, narawdę godne polecenia miejsce! Blisko jest do miejskiej plaży z super parkiem linowym (również dla naszej córki). Poza tym hotel naprawdę super dla szukających wytchnienia od hałasu.

Opinia w serwisie Booking.com

Świetne miejsce do wypoczynku, dużo tras rowerowych i ścieżek spacerowych, atrakcyjna lokalizacja nad zalewem. Pokoje przestronne i czyste. Obsługa miła i pomocna. Kuchnia godna polecenia – na szczególną uwagę zasługuje sandacz w sosie śmietanowym.

Opinia w serwisie Booking.com

PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Więcej opinii znaleźć można w popularnym serwisie TripAdvisor, gdzie Hotel Duo SPA uznawany jest za najlepszy hotel w reionie.

Jesteśmy również na Facebooku, gdzie informujemy o ofertach specjalnych i zniżkach w hotelu. Odpowiadamy tam na wszystkie pytania.

MASZ PYTANIE? CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI?

Jeśli chcesz zapytać o wczasy nad jeziorem lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – recepcja@www.duojanow.pl – lub zadzwonić pod numer 15 8722 880, kom. 601 636 800.