Wycieczki rowerowe

Hotel Duo to obiekt przyjazny rowerzystom. Nasza lokalizacja to mnóstwo pomysłów na fantastyczne rowerowe wycieczki

DLACZEGO WARTO?

Jezioro i Lasy Janowskie pełne są malowniczych ścieżek rowerowych. Są one uzupełnieniem transgranicznego Szlaku Rowerowego Roztocza. Szczególnie polecamy dwie wspaniałe trasy:

WYDARZENIA SPECJALNE

W regionie odbywają się również wydarzenia specjalne kierowane właśnie do rowerzystów. W sobotę 13 maja 2017 zapraszamy na IX Krajoznawczy Rajd Rowerowy „Szlakami Leśnego Skarbca”. To impreza promująca wyjątkowe atrakcje Ziemi Janowskiej.

Wziąć udział mogą wszyscy rowerzyści – niezależnie od wieku. Rajd prowadzi przez malownicze ścieżki Lasów Janowskich. W trakcie rajdu organizowane będą konkursy sprawnościowe, gry logiczne. Organizator – MOSiR w Janowie Lubelskim – przygotował nagrody dla uczestników rajdu.

Na koniec zaplanowano ognisko integracyjne dla wszystkich uczestników rajdu. Zapraszamy na rowery!

WYŚMIENITE OBIADY I KOLACJE

Nasza restauracja, oprócz doskonałego menu, gwarantuje również wspaniały widok na jezioro. W hotelu zapraszamy również do drink baru z dużym wyborem alkoholi oraz galerią celebrytów, którzy mieli przyjemność gościć w Hotelu Duo SPA.

Hotel Nad Jeziorem
Hotel Nad Jeziorem
Spa nad jeziorem

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 15 87 22 880, KOM. 601 636 800, NAPISZ: RECEPCJA@DUOJANOW.PL

„Jeśli ktoś szuka spokoju na łonie natury to jest to miejsce idealne”

Opinia w serwisie booking.com

Gdzie jesteśmy?

Janów Lubelski, wspaniałe miejsce i zaciszny zakątek tuż nad jeziorem. Cudowny widok i bliskość atrakcji – w tym ścieżek rowerowych, plaży oraz parku rozrywki Zoom Natury. Zobacz na mapie poniżej!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 15 87 22 880, KOM. 601 636 800, NAPISZ: RECEPCJA@DUOJANOW.PL

„Piękne widoki z restauracji i tarasu. Hotel otoczony lasem a dookoła mnóstwo ścieżek rowerowych. Można oderwać się od miejskiego zgiełku i wypocząć na łonie natury. Nie można się nudzić, bo nie tylko w hotelu (basen, spa) ale również w bliskiej okolicy czeka mnóstwo atrakcji (park linowy, siłownia na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe). Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam na krótki i dłuższy wypoczynek.”

Opinia w serwisie tripadvisor.com