Medyczne DUO

Nowość w Hotelu Duo! Nasi goście korzystać mogą z trzech wyjątkowych pakietów medycznych, opracowanych dla osób borykających się z chorobami cywilizacyjnymi.

DLACZEGO WARTO?

To doskonała okazja na skuteczny relaks i regenerację. Dzięki pakietom zadbasz o swoją kondycję fizyczną, pozbędziesz się również stresu związanego z życiem w ciągłym biegu.

JAK TO DZIAŁA?

Pakiety powstały we współpracy z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” s.c. Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych. W ramach usługi zapewniamy przejazd do siedziby Centrum oraz powrót do hotelu. Pobyt w ramach pakietu zawiera:

  • Określone zabiegi z poniższych pakietów tematycznych
  • Dwa noclegi w komfortowych pokojach
  • Dwa pyszne śniadania
  • Dwie wyśmienite obiadokolacje
  • Możliwość korzystania ze SPA (basen, jacuzzi, sauny)

PAKIET ANTYSTRESOWY

Kompleksowe badanie mające na celu identyfikację potencjalnych zagrożeń związanych z częstym funkcjonowaniem w stresie. Od konsultacji psychologicznej po szczegółowe badanie ciała – w tym tętnic, serca, brzucha.

PAKIET ANTYNIKOTYNOWY

Palisz? Sprawdź swój organizm. Pomożemy Ci rozpoznać potencjalne zagrożenia związane z paleniem tytoniu. To dobry sposób na to, aby sprawdzić kondycję swojego organizmu.

PAKIET ODCHUDZAJĄCY

Idealna okazja na kompleksowe badanie dla osób, które chciałyby zidentyfikować potencjalne zagrożenia związane z masą ciała.

Przypominamy, że podczas pobytu w Hotelu Duo mogą Państwo korzystać również z centrum SPA (basen, jacuzzi, sauny) oraz sali fitness. To również świetny sposób na poprawienie swojej kondycji oraz udany relaks. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 15 87 22 880, KOM. 601 636 800, NAPISZ: RECEPCJA@DUOJANOW.PL

„Jeśli ktoś szuka spokoju na łonie natury to jest to miejsce idealne”

Opinia w serwisie booking.com

Gdzie jesteśmy?

Janów Lubelski, wspaniałe miejsce i zaciszny zakątek tuż nad jeziorem. Cudowny widok i bliskość atrakcji – w tym ścieżek rowerowych, plaży oraz parku rozrywki Zoom Natury. Zobacz na mapie poniżej!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 15 87 22 880, KOM. 601 636 800, NAPISZ: RECEPCJA@DUOJANOW.PL

„Piękne widoki z restauracji i tarasu. Hotel otoczony lasem a dookoła mnóstwo ścieżek rowerowych. Można oderwać się od miejskiego zgiełku i wypocząć na łonie natury. Nie można się nudzić, bo nie tylko w hotelu (basen, spa) ale również w bliskiej okolicy czeka mnóstwo atrakcji (park linowy, siłownia na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe). Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam na krótki i dłuższy wypoczynek.”

Opinia w serwisie tripadvisor.com